mısırhane

FRANCHISE (Karlı bir yatırım, MISIRANE)
Mısırane tamamen Türk yatırımcılar tarafından projelendirilmiştir ve franchise yöntemi ile Türkiye’nin her yerine bu lezzeti taşımayı hedeflemektedir.İnsan sağlığını korumayı ve tamamen hijyenik üretim yapmayı kendine ilke edinen Mısırane , bu ilkeleri sadece üretim aşamasında değil sunum aşamasında da muahfaza etmektedir.
Mısırane satış noktaları tamamen hijyenik olarak yapılandırılır.Süt mısırların en sağlıklı koşullarda servis edilmesi ve besin değerlerini kaybetmeden saklanmasını sağlayacak şeklinde donatılmıştır.Mısırane satış nokataları her birinin kendi markasını temsil ettiğini iyi bilir.Bu yüzden satış noktalarının hijyen denetimini bizzat kendisi yaptırtır.
Gizli müşteri kontrolleri ile sürekli denetim altında tuttuğu satış noktalarını Mısırane markasını en iyi temsil edecek yerlerde konumlandırır.Mısırane satış noktalarında temiz, şık, deneyimli, eğitimli ve güler yüzlü personeller görev alır.
Mısırane yakın bir zamanda yeni beslenme alışkanlığı olarak Türkiye’nin dört bir yanını saracak.Bu lezzeti bir kez tadanlar bir daha vazgeçmeyecek.Dilerseniz siz de Mısırane franchise alabilir.Alışveriş merkezinize, caddelere, okullara, kafelere, çay bahçelerine ve sitelere bir Mısırane Satış Noktası kurulmasını talep edebilirsiniz.

Mısırane düşük maliyetlidir ve düşük sermaye ile girişim yapmak isteyenler için idealdir.
Mısırane yüksek kazançlıdır, çünkü karlılığı yüksektir.
Mısırane düşük risklidir, çünkü yönetmesi kolaydır ve sermayeyi kısa zamanda geri öder.
Mısırane akıllıca bir yatırımdır, çünkü tüketicileri cezbedecek taze ve sağlıklı bir üründür.

Türkiye’deki Bardak’ta Mısır konseptinin en güçlü markası Mısırane ;tecrübesi, lezzeti sağlıklı mısır taneleri ile artık size çok yakın…
Düşük yatırım ,yüksek getirisi olan Mısırane Bardak’ta Mısır Konsepti kısa süre içinde gördüğü büyük ilgi sayesinde , Türkiye’nin dört bir yanına ulaştı,
Malezya’nın en kaliteli mısırını Türkiye’ye getiren Mısırane ; yapmış olduğu ar – ge çalışmaları sayesinde Türkiye’deki en lezzetli ve en büyük mısır tanelerine sahiptir.
7’den 77’ye herkezin büyük keyifle yiyeceği Mısırane tane mısırlar %100 doğal ve katkısız mısır tanecikleri ile lezzet ve besleyiciliği beraber aynı anda sunuyor.
Mısırane tane mısırları hasattan sonra koçandan kesilmeden “Bütün tane” şeklinde ayrılıp, ilk günkü tazeliği ve lezzetini kaybetmeden sizlerin lezzetine sunulur,Tohumundan bardakta sunulana kadar ki süreçte HACCP ve ISO 22000:2005 standartları doğrultusunda, en son teknolojik makinalar kullanılarak sunuma hazırlanıyor.
Türkiye’nin bayi odaklı olan tek Mısır markası MISIRANE aynı zamanda Türkiye’nin Türk isimli tek bardakta mısır markasıdır,
Dünyada bir ilki gerçekleştiren MISIRANE, Bardakta közlenmiş mısır konsepti ile tüketicinin beğenisine yeni bir lezzet daha sundu, buharda pişmiş mısır tanelerini közleyen Mısırane görmüş olduğu ilgi ile beraber bu eşşiz lezzeti siz değerli müşterilerine sunmuş oldu.
%100 paslanmaz standı ile sağlıklı fastfood’u destekleyen tek marka olan MISIRANE, herhangi bir sağlıksız ortam oluşturmamak için bütün standlarında sertifikalı 304 kalite gıda tüzüğüne uygun paslanmaz çelik malzeme kullanmaktadır..(Hiçbir standımız plastik, ahşap yada boyalı dkp değildir)
Türkiyenin ilk ISO 22000:2005 koşullarındaki mısır markası olan MISIRANE aynı zaman da HACCP sertifikalı mısırı ile en uygun fiyatta, en kaliteli ortamda hizmet veren tek markasıdır.
Türkiye’de en kısa sürede en çok bayisi olan Mısırane , yine bir İLK olarak Türkiye’nin ilk büfe konsepti oluşturdu, yakın zamanda Türkiye çapında 810 adet büfe konseptini hedeflemektedir.
Yine bir ilki gerçekleştiren Mısırane Türkiye’de il bazında bayilik veren ilk ve tek markadır, Gerekli görüşmeler için bizlere ulaşın.
Eğer siz de Mısırane Ailesine katılmak, bu yeni ve karlı iş fırsatından yararlanmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir